Bildirimler
Tümünü temizle

[Kapalı] Star Citizen Global

Admin
(@admin)
Üye Admin

<< STAR CITIZEN GLOBAL >>


SCGlobal Star Citizen merkezinde oyunları beraber oynayabilmek amacı ile bir araya gelmiş bir grup oyun severin oluşturduğu saygı, hoşgörü, uyum ve eğlence temelinde kurulmuş bir topluluktur. Topluluğumuz hiçbir fark gözetmeksizin kurallarımızı kabul eden sorumluluk bilincine ve karakter olgunluğuna sahip herkesin bir arada toplanabileceği ortak hedef ve idealler belirleyip ortak hareket edebileceği bir yerdir. Üyelerimiz hangi oyunları oynadığından çok kiminle oynadığına dikkat etmektedir. Bu sebeple uzun yıllar sürecek dostluk ve arkadaşlıkların başlayıp devam edebileceği bir aile ortamı oluşturmaya önem veriyor ve özen gösteriyoruz. Bu amaçla deneyimlerimizden yola çıkarak mantıklı ve açıklayıcı bir şekilde oluşturulmuş kurallarımıza istisnasız bütün üyelerin uymaları beklenmektedir. Amacımız Star Citizen evreninde merkez Türk topluluğu olmak yerli ve yabancı üyelerimiz ile güçlü bir topluluk olup müttefiklerimizle güçlü bir birlik oluşturmaktır. Kapımız bu idealleri bizimle paylaşacak herkese acıktır.

 

<< TOPLULUK GENEL KURALLAR >>


Dikkat! Kurallarımız âdet yerini bulsun diye yazılmamıştır. Bu topluluk aklı olgunlaşmamış 8-10 kişinin toplandığı küfürlerin havada uçuştuğu bir yer değildir, bir oyuncu topluluğudur. Genel sohbet yazışma ve yapılan paylaşımlarda, süreli süresiz uzaklaştırma ya da rütbe sökümü gibi cezalar ile karşılaşmak istemiyorsanız, her zaman topluluk kurallarına dikkat ediniz.

1- Topluluğumuzda aşağılayıcı, alay edici, Küçümseyici, yönetici veya üyelere saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, adult içerik, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konuları açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara özellikle siyasi mecralara taşımak kesinlikle yasaktır.

2- Topluluğumuzda kendi hayat görüşünü başkalarına empoze etmeye çalışan argo tabirler ile üyeleri rahatsız eden kişiler 1 defadan fazla uyarılmamakla birlikte tekrarlamaları halinde topluluğumuzla olan bütün ilişkileri kesilir.

3- Topluluğumuzun hanım üyelerini rahatsız edici hiçbir yaklaşım davranış hoş karşılanmayacaktır ve uyarılmaksızın Süresiz uzaklaştırma cezası verilir.

4- Topluluğumuz üyelerinin hesaplarını birbirleri ile paylaşması önerilmemektedir. (Yöneticiler hiçbir şartta üyelerden hesap bilgilerini istemez) aksi durumlarda oluşabilecek olumsuzluklar karşısında tüm taraflar süreli süresiz uzaklaştırma ya da rütbe sökümü gibi cezalar ile karşılaşabilir.

5- Topluluğumuz oyun içi ''item vs...'' reel para ile alışverişi desteklememekte ve sorumluluk kabul etmemektedir. bu gibi durumlardan dolayı oluşabilecek olumsuzluklarda tüm taraflar süreli süresiz uzaklaştırma ya da rütbe sökümü gibi cezalar ile karşılaşabilir. (Üyelerin yetkililerden izin almaları ve doğru beyanda bulunma esasına göre davranarak kendilerine tanınan çerçevenin dışına çıkmadan ticaret yapmalarına izin verilebilir.)

6- Topluluğa ait platformlarda ''izinsiz'' oyun içi ya da dışı reel para ile alışveriş konuları açmak ve paylaşmak yasaktır. (Topluluğa ait platformları alışveriş sitesi gibi kullanan kişilere izin verilmeyecektir.)

Topic starter Gönderildi : 29 Mayıs 2020 00:49
Aietes ve RapidMic beğendi
Konu Etiketleri
Paylaş: