Bildirimler
Tümünü temizle

[Çözüldü] Başlatma hatası  

karakartal
Gönderiler: 1
Topic starter
(@karakartal)
Yeni Üye

Öncelikle forum hayırlı olsun. Tüm kullanıcılara selamlar. 3.10 yamasından beri oyuna girerken eklediğim görsellerdeki hatayı alıyorum. Oyunu tamamen silip yeniden kurdum, grafik sürücülerini güncelledim. RSİ sitesinden benzer hataları inceledim ama nafile. İnşallah yardımcı olacak birileri burada vardır. Herkese iyi oyunlar dilerim.

hata
hata.

3 Yanıt
1 Cevap
Mabufan
Admin
(@mabufan)

Üye
Gönderiler: 3
Gönderen: @karakartal

Öncelikle forum hayırlı olsun. Tüm kullanıcılara selamlar. 3.10 yamasından beri oyuna girerken eklediğim görsellerdeki hatayı alıyorum. Oyunu tamamen silip yeniden kurdum, grafik sürücülerini güncelledim. RSİ sitesinden benzer hataları inceledim ama nafile. İnşallah yardımcı olacak birileri burada vardır. Herkese iyi oyunlar dilerim.

hata
hata.

Bu hata sende daha önceden olmasına rağmen şuan bir tür bug olmasıyla ilgili bir sorun hiç olamayan kişilerde de görülmeye başlanan bir hata. Henüz net çözümünü bizlerde bulamadık net bir kaynak yok bilinen tüm çözüm kaynakları denememize rağmen sorun çözüme kavuşmadı. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir işlemle çözülecek buna göre sürecin takibinde kalmanızı dilemekte başka bir şey diyemiyorum. Keşke şunu yapın düzelir diye bilseydim iyi oyunlar

Cevap
Mabufan
Gönderiler: 3
Admin
(@mabufan)
Üye

Diğer yandan eğer denemediğiniz birkaç yöntem varsa aşağıda verdiği linki takip ederek belirtilen işlemleri bir kontrol edebilirseniz belki sorununuz en azından sizin için çözüme kavuşabilir.

RSI Launcher Troubleshooting

Cevap
Aietes
Gönderiler: 1
(@aietes)
Üye

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads

bu link üzerinden x64 64 bitlik dosyayı indirip bilgisayarına kurarak düzeltebilirsin. Bende aynı sorunla karşılaştım denemediğim yöntem kalmadı oyunu indirirken bile belli bir noktada tıkanma sorunu yaşadım. Eğer oyunu sildiysen ve live kısmını indirmede sorun yaşıyorsan onu da şu şeklide çözdüm, launcherda ptu sürümünü indirip takılmadan indirdi çünkü daha sonra oyunun kurulu olduğu klasörde ptu dosya adını live olarak değiştirip verify yaptırıp devam ettim. 

Cevap
Paylaş: